confessions

issizmemur

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 190
  2. takipçi 4
  3. puan 5363

özlem keşifte

issizmemur
blog sitesi olmasının yanında ayrıyeten youtuberlikte yapan enerjik bir hanım. tiny house ve minimalist yaşam gezi vlogları ile içerikler üretmektedir. türkiyenin çeşitli yerlerindeki mini evleri tespit edip oraya giderek videosunu çekiyor ve yayınlıyor.
hobbit ev mi ? gezgin olmama rağmen videodakilere benzer evlere hiç rastlamadım.

e-imza

issizmemur
Özellikle dijital alanda e fatura gibi araçları kullanmak için gerekli ve bence son derece pratik. 3 yıllık 350 TL ye satın aldım. Aslında bu bir USB ve bir yazılıma entegre. Yalnız siz de almadan önce firmalara dikkat edin. bu işlerde dolandırıcılık da bir hayli fazla.

e-fatura

issizmemur
Küçük işletmeler için ve özellikle e ticaret siteleri için son derece işleri kolaylaştırdı diyebilirim. Ancak bir fatura gibi panel hizmeti olan kolaylaştırıci araçlar kullanmakta fayda var.

jungleworld

issizmemur
Önemli bir ihtiyaç olan stok müzik piyasasında Türkiye için bir açığı kapattıklarini rahatlıkla söyleyebiliriz. jingleworld sitesinde özgün, kaliteli ve çeşitli müzik arayışı içinde olan tüm sinema, dizi, belgesel, reklam, yapımcı ve yönetmenlerinin hizmetiyle sunulmakta. Jingleworld ekonomik kolayca ve üstelik telif sorunu yaşamaksızın müzik satın alınabilecek online bir hizmet vermektedir.

wwwjingleworld.com.tr
@Jingleworld.com.tr

diş teli

issizmemur
çocukluğumu kabusa çeviren uygulamalardan biri. Hem görsel olarak nefret ederdim hem de beni tiksindirirdi. Hem dişlerimde o metal tellerin arasında sıkışan yemek artıklarından hem de görünüşümden tiksinirdim. Bu arada diş teli fiyatlarının 4000 tl'den başlamakta olduğunu ve 10.000 tl'ye kadar fiyatların devam ettiğini söyleyebilirim. https://www.periodent.net/dis-teli-fiyatlari/ Buradan daha detaylı olarak maliyetlere bakabilir diş teli fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

rambo

issizmemur
çocukken heyecanla seyreder hayran olurduk rambo filme öyle ya çekik gözlülerin elinden askerleri kurtarıyordu. Çok sonradan bu filmin emperyalist bir maşa, kukla bir film olduğunu anladık da midemiz bulandı. Bu arada hd kalitesinde filmi tekrar izlemek isteyenler buraya bakabilir.

harry potter

issizmemur
Kitaplarının bu kadar çok satması ile eş değer olarak filmleri de oldukça ilgi gördü. Lakin hiç birini tam olarak izlemediğim bir seri içerir. 3. seri olan 3 Azkaban Tutsağı https://hdfullizle.org/harry-potter-3-azkaban-tutsagi-turkce-dublaj-izle/ belki de içlerinde en çok beğendiğim ama yine tam olarak bitiremediğim bir fimdir. Asla yüzüklerin efendisi gibi olamayacağını da düşünmüyor değilim.

meditasyon

issizmemur
beden ve benliğin bir araya gelmesidir aynı zamanda. Bunun için bir trans halini almak gerekir ki bu da ilk aşamalarda olanlar için genellikle zordur. Meditasyonu kolaylaştıran en önemli unsurlardan birisi de tütsü, müzik, odada dekorasyonu gibi unsurlardır. Tütsü ile koku duyunuza, diğer görsel detaylarla da görme duyularınıza daha rahat ulaşabilirsiniz. https://www.mitr.com.tr/urun/tutsu-cesitleri Tütsü seçerken özellikle yoga'da meditasyonu kolaylaştıracak ürünler seçmenizi tavsiye ederim.

evernote

issizmemur
inanılmaz kullanışlı bir not defteri uygulaması. uzun bir süredir premium hesaptayım ve çok memnunum. düzenli olmanızı ve aldığınız notları kaybetmemenizi önemli ölçü de sağlıyor.

altın

issizmemur
İletkenliği yüksek olduğu için eski bilgisayarlarda altın kullanılmıştır bu yüzden eski bilgisayarları toplayan oluşumlar varmış. Bu söylenti ne kadar doğrudur bilemem ama bilgisayar parçaları içerisinde altın kullanılan kısımlar olduğu doğrudur.

küpe

issizmemur
Kulağa takılan bir takı çeşididir. (bkz: altın) olan modeli erkeklerde iğrenç durmaktadır. Pek göze çarpmaz bazı modelleri saymıyorum tabiki o halka modeller görmemek elde değil tabiki es kaza bu konuya düştük hediye amaçlı altın küpe modellerine baktığımda gerçekten vay be dedirten tasarımlar yapılmaya başlanmış değer verilen bir kadına hediye için daha iyi bir seçenek yok sanırım.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol