confessions

issiz adam

1. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 1396
  2. takipçi 18
  3. puan 38983

semih kaya

issiz adam
dün akşam oyunun durduğu bi ara güney tribünden bir ses semih'e bağırdı. semih o tarafa döndü. üzgün bir şekilde “ne yapayım abi, oynamayayım mı?” dedi. adem de semih de dün gece maç boyunca çok iyi mücadele edip son düdükten sonra da çok üzüldüler. bizim oyuncularımız ekmek yedikleri yere ihanet etmez. sizin eski oyuncularınıza, hocalarınıza benzemez bizim evlatlarımız.

lider parlakyıldız

issiz adam
DEVA Partisi kağıthane Kurucu İlçe Başkanı.

Yüksek mimar.

1986 İstanbul Kağıthane'de doğdu.

2008 yılında KATÜ Mimarlık Bölümü Lisans eğitimini, 2017 yılında İKÜ Mimarlık Tarihi ve Restorasyon Yüksek Lisans eğitimini, 2020 yılında da AÜ Kamu Yönetimi Bölümünde 2. Lisans eğitimini tamamladı.

2009 yılından beri Kağıthane'de bulunan Mimarlık, İnşaat ve Taahhüt sektöründe faaliyet gösteren LİDER BİNA GRUP A.Ş. aile şirketinde kurucu ortak olarak çalışmaktadır.

Kağıthane Kızılay Şubesinde Başkanvekili olarak hizmet verdi. Erzincan Kemaliye Başpınar Köyü ve Kastamonu Araç Güzlük Köyü dernek üyesidir. Evli ve 3 çocuk babası olan Parlakyıldız, İyi derece İngilizce, Orta derece Almanca bilmektedir.

https://twitter.com/ldrprlkyldz

arife yıldırım

issiz adam
DEVA Partisi eyüpKurucu İlçe Başkanı.

1971 yılında İstanbul'da doğdu. 1987 yılında Hasköy Lisesi'ni birincilikle bitirdi.

1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Fakültesi'nden mezun oldu.

1991-1993 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde yüksek lisans yaptı (MBA).

1993 yılında inşaat sektöründe başladığı kariyerine, önemli projelerde yönetici olarak çalışarak devam etti. Halen özel sektörde Şehir Hastanesi Şantiyesi'nde proje müdürü olarak görev yapmaktadır.

TMMOB Makina Mühendisleri Odası ve TTMD Türk Tesisat Mühendisleri Derneği üyesidir, 2019 yılından beri TTMD İstanbul İl Sekreterliği görevini yürütmektedir. Seyahat etmek ve yeni yerler görmek, kitap okumak, ekonomi ve siyaset ilgi alanlarındandır.

https://twitter.com/aarifeyildirim

celalettin bulunmaz

issiz adam
DEVA Partisi fatih Kurucu İlçe Başkanı.

1988 yılında Siverek'te doğdu.

İlk ve orta eğitimini Diyarbakır'da tamamladıktan sonra 2008 yılında lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde almak üzere İstanbul Fatih'e yerleşti. Mühendisliğe ek olarak hukuk alanında eğitim almaktadır.

Henüz öğrencilik yıllarında başladığı iş yaşamında birçok projede yüklenici ve yönetici olarak bulundu. 2015 yılında kurduğu şirketi ile kamu taahhüt ve kentsel dönüşüm alanında faaliyetleri devam etmektedir.

Amatör olarak satranç ve fotoğrafçılık ile ilgilenmektedir.

Evli olan Bulunmaz orta derecede Kürtçe, iyi derecede Zazaca ve İngilizce bilmektedir.

https://twitter.com/celalbulunmaz

abdulkadir kacamer

issiz adam
DEVA Partisi çekmeköy Kurucu İlçe Başkanı.

1982 yılında Ordu ili Aybastı ilçesinde doğdu.

İlk ve ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. 1999-2000 yılında Amerika Houston'da dil eğitimi aldı. 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Aynı üniversitede 2017 yılında Özel Hukuk alanında yüksek lisansını tamamladı.

Meslek hayatına 1999 yılında gayrimenkul alanında faaliyet gösteren aile şirketinde başladı. 2008 yılından itibaren kurucusu olduğu Kacemer Hukuk ve Danışmanlık ofisinde avukatlık mesleğini devam ettirmektedir.

Beşiktaş Spor Kulübü kongre üyesidir.

Bir çok sivil toplum kuruluşunda kurucu üyelik ve yöneticilik yapmış olup halen ORSİAD ve KASTOP üyeliği yanısıra Ordu Dernekler Federasyonu Başkan Vekilliği görevini sürdürmektedir.

İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

https://twitter.com/akkacemer

iltan ekmekcioglu

issiz adam
DEVA Partisi kartal Kurucu İlçe Başkanı.

eski iyi parti pendik yönetim kurulu üyesi.

2007 yılında Yeditepe Hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra 2014 yılında kendibürosunu açarak başta gayrimenkul hukuku, inşaat ve kentsel dönüşüm hukuku, şirketler hukuku, iş hukuku, konkordato, icra-iflas hukuku ve ceza hukuku alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.

Danışmanlığını yaptığı kişi ve kurumların, risk analizlerini yaparak, öngörülebilir riskleri minimize edip hukuki ihtilafların doğmasını önlemeyi amaçlayan danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Müvekkillerinin ihtiyaçlarıyla birebir ilgilenerek daha verimli ve en önemlisi sonuç odaklı hizmet sunmaktadır.

https://twitter.com/iltan1980

erkan şanlı

issiz adam
DEVA Partisi bağcılar Kurucu İlçe Başkanı.


15 Ocak 1988 tarihinde Şanlıurfa'da doğan Erkan Şanlı, ilk ve ortaöğrenimini Siverek'te tamamladı.
2014 yılında Yeni Yüzyıl Üniversitesi Laboratuvar Teknikerliği bölümünden onur belgesiyle mezun oldu. 2014 yılında iş hayatına atılan Şanlı, 2014 yılında profesyonel saç ekimi kliniği kurdu.

2015 yılında Erkan Şanlı Hair Kliniğini kuran Şanlı, 2016 yılında işletmesini yurt dışına açtı. 2016'da Erbil'de sağlık turizmine başladı. 2017'de 3. şubesini Fas'ta, 2018'de 4. Şubesini Bağdat'ta, 2018'de 5. şubesini Kuveyt'te ve son olarak 6. Şubesini de Bahreyn'de kurdu. 2019 yılında İstanbul Sultangazi Batı Tıp Merkez'ini kurdu.

Şanlı, Evli ve bir çocuk babasıdır.

https://twitter.com/ErkanANLI7
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol