confessions

frenchboy

4. nesil Yazar - Yazar -

  1. toplam entry 69
  2. takipçi 1
  3. puan 2301

bostik silikon

frenchboy
tüm dünyada yenileme projeleri başta olmak üzere yeni bina inşaatında artık bostik silikonlar tercih edilmektedir. yapıştırıcı ve akıllı yalıtım sistemlerinde önemli bir yere sahip olan bostik silikonlar ayrıca su yalıtımı, fayans, zemin, dekorasyon, montaj, sızdırmazlık ve daha pek çok yalıtım sürecinde kullanılmaktadır. öte yandan bostik, endüstri pazarında lider bir yapıştırıcı uzmanıdır.
http://www.bursamekanikmarket.com.tr/bostik-silikon/

sürekli siber güvenlik analizi

frenchboy
ayarlanan zamanlamalar ile sürekli olarak zayıflık taramaları ve testler yapılabilir. darkweb de firmaya ait domainler kontrol edilir , bulunan veriler dashboardda paylaşılır. bu veriler içinde dns kayıtları , ıp adreslerinin blacklist bilgileri, daha önceden internet üzerinde çalınan databaseler için eposta adreslerinin olup olmadığı , who is bilgileri ve darkweb de elde edilen veriler yer alır.
networkde bulunan sistemleri sürekli test eder.
networke dahil olan sistemleri ve servisleri sürekli tespit eder.
networkde çalışan işletim sistemlerini sürekli tespit eder.
sistem ve zayıflıkları sürekli tesbit eder.
web , email , dns , darkweb siber istihbarat gerçekleştirir.
https://tr.pentestbx.com/tr/surelikli-siber-guvenlik-analizi

spor salonu yazılımı wopro

frenchboy
salon var salon var. firmaya uygun müşteri olduğu gibi müşteriye uygun da salon olması gerek. siz kendi istek ve niteliklerinize göre salon seçmelisiniz. bunu için gerekli yardımı almalısınız, bunun için geliştirilmiş yazılımlar da var. doğru sonuca yanlış yoldan gidilemeyeceği düsturu burada da geçerli. ve olumlu sonuç alabilmek için akıllı seçimler yapmak gerekir.
http://wopro.com.tr/

cemre

frenchboy
cemre diye bir magazin sitesi var son zamanlarda en çok ilgimi çeken ve okumanızı isitediğim haber şu: büşra ayaydın'ın tesettüre nasıl girdiğini açıkladığı haber.

tesettüre girmeden 2-3 yıl önce namaz kılmaya başlamıştım. oyunculuk yaparken namaz kılıyordum. hatta son oynadığım dizide bazı oyuncular bunu duyup bana ''oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka? niye bir tarafı seçmiyorsun' şeklinde tepki gösterdi. o sözler yüzüme tokat gibi çarptı. kendi kendime -ben ne yapıyorum?- dedim. çünkü bu tür durumlarda gri yoktur. ya siyahı ya da beyazı seçmeniz gerekiyor. arafta kaldığımı o an fark edip tesettüre girdim.'' açıklaması ile tesettüre nasıl girdiğini açıklamıştır.

bazen kişiye bu tokat gibi sorular neden sorulur diiye sorgularız. bu sorular esasında kaçtığımız gerçekler olur çoğu kez.

https://www.cemre.com/

sağlık haberleri

frenchboy
çiftlerin en büyük hayalleri sağlıklı bir bebek dünyaya getirebilmektir. çoğu dönemlerde de çiftler uzun uğraşlara maruz kalmadan bu önemli mutlu sona ulaşsalar da, bazı dönemlerde herkes için kolay da olmayabilmektedir. bu noktada da ülkemizde bir sene içerisinde doğan bebeklerin %4 – 5'i tüp bebek tedavisi ile dünyaya gelmektedir. ki bir senelik korunmasız ilişki olmasına rağmen gebe kalınmaması dolayısıyla tanımlaman kısırlık sebebiyle çiftlerin 'i tüp bebek merkezilerine başvurmaktadır. kadın hastalıkları, doğum ve tüp bebek uzmanı prof. dr. bülent baysal, tüp bebek tedavisiyle alakalı güncel yöntemlerden bahsetti.

son dönemlerde en fazla kullanılan mikroenjeksiyon yöntemiyle yumurtaya sperm enjekte edildikten sonra embriyoları bulunduğu ortamdan dışarı çıkarmadan dakika dakika izleme olanapı sunan emriyoskop ile en sağlıklı embriyo seçilebilir. böylece az sayıda embriyo aktarımı yapılacak ve yeterli embriyosu bulunanlarda da en doğu olanı seçme imkanı tanınır. embriyoların gelişiminde değerlendirme açısından dış ortama çok çıkarılmaz. bu sayede de en az riskle uygun ortamlarında bırakılmaktadır. gelişim hızları da sürekli kaydedilen embriyoların bilgisayarda görüntüleri ekipler tarafından izlenir. bu da en iyi performansları göstermeyi sağlamaktadır.

https://saglikajandasi.com/

bedava internet

frenchboy
internet, inter (arasında) ve net (ağ) kelimelerinin birleşmesinden oluşur. bu da “ağlar arasında” anlamına geliyor.

internet tüm kısıtlama ve sınırlardan bağımsız, merkezi kontrol dışında işlev gösteren ve bilgisayarların bir ağ dâhilinde birbiri ile bağlantıda olmasını sağlayan bir iletişim ağı olarak nitelendirilir. kısaca internet tcp/ıp olarak adlandırılan bir transfer kontrol protokolünün kullanılması suretiyle bilgisayar ağlarının birbirine bağlanmasını sağlayan elektronik iletişim ağı olarak nitelendirilir.

internetin türkçe'deki anlamı genel ağ olarak belirtilir. ingilizce tam karşılığı ise kendi içinde bağlantılı olan ağlar bütünü olarak tanımlanır. bu sebeple de ingilizce “interconnected networks” kelimesinden türetilmiştir.
bedava sirke gibi bedava internette baldan tatlıdır.

https://bedavainternetvar.com

playstation 5

frenchboy
playstation 5 (ps5), sony ınteractive entertainment tarafından geliştirilen bir video oyunu konsoludur. 2019 yılında playstation 4'ün ardılı olarak tanıtıldı. piyasaya sürülme tarihi 2020'nin sonları olarak planlanmıştır.

platform; biri playstation store'dan dijital oyun satışının yanı sıra kutulu oyun desteği ve oynatılabilir optik diskler için bir blu-ray uyumlu optik disk sürücü içeren klasik model, bir de optik disk sürücüden mahrum, oyunları internet bağlantısı üzerinden indirebileceğiniz "dijital versiyon" adında iki ana ürün çeşidine sahip.

pahalı da bir ürün. kol bile arıza yapsa anında servis çağırmak gerek. kendi başına müdahale ile çözülmesi mümkün olmayan hasarlar verilebilir.

http://ps5servisi.com

evden eve nakliyat

frenchboy
ev taşımacılığında en önemli ayrıntı garanti faktörüdür. evden eve nakliyat hizmetinde en önemli unsurlardan biri de asansörlü nakliyattır. evden eve nakliyat sayesinde ev eşyalarınız kusursuz ve son derece pratik bir biçimde asansörlü sistem üzerinden nakliye edilir. bu sayede zamandan tasarruf etmeniz söz konusudur. asansörlü evden eve nakliyat hizmetlerimiz sayesinde ev eşyalarınız dakikalar içerisinde nakliye edilir.

https://afyoncakmaknakliyat.com/

evden eve nakliye

frenchboy
taşınma sürecinde herkes için çok önemli yer tutan nakliyat firmaları eşyaların kaderini belirlemektedir. nakliye firmasında her aşamada çalışan kişilerin işini titizlikle yapması müşteri memnuniyeti için çok önemlidir. eskiden kaldı eş dosttan rica ile eşya taşımasını beklemek. artık bu işi de profesyonel bir şekilde yapan firmalar var ve artık taşınmak kabus olmaktan çıkıyor.

https://evdeneveiskenderun.com/

playstation servisi

frenchboy
oyun konsolu denince akla ilk gelen isim playstation oluyor. yıllar içinde gelişerek hayatımıza giren konsol çok yakında 5. serisi ile piyasadaki yerini alacak. son zamanlarda sık arıza veren sık teknik servisle uğraşmama neden olan oyun konsolumdur. kısa bir araştırma yaptım ve şöyle imiş : playstation oyun cihazlarında en çok ortaya çıkan arızalar genellikle insanların sık karşılaştığı ve sorunun çözümünde teknik servise başvurduğu sorunlardır. bu tarz oyun cihazlarının sürekli kullanımından ve cihazın dinlenememesinden kaynaklanan ısınma sorunlarının yanı sıra bazı playstation cihaz modellerinde ışık sorunları da ortaya çıkmaktadır.
cihazlarda ortaya çıkan sorunlar fabrika kaynaklı olmadığı sürece parçanın arızalanmasına ya da cihazın alarm durumuna geçmesine neden olan birçok faktör bulunabilir. kimi zaman bu durum bir güncelleme iken kimi zaman da cihazın aralıksız bir şekilde çok uzun çalıştırılmış olmasıdır.

https://www.sonyps4servisi.com/

sanal ofis

frenchboy
Hazır ofis ile sanal ofis arasındaki fark nedir?
Hazır ofis ile sanal ofis arasındaki en büyük fark, hazır ofisin fiziki bir alana sahip olup sanal ofisin bu alana ihtiyaç duymaması diyebiliriz. Sanal ofiste e-mailleriniz, telefonlarınız, kargolarınız sanal ofis tarafından karşılanır. Ayrıca toplantılarınız için de sanal ofis merkezlerinde bulunan odaları kullanabilirsiniz.

Hazır ofislerde ise kiraladığınız ofis oda veya odalar kendi şirketinize ait olup müşterilerinizi burada karşılayabilirsiniz. Yine aynı şekilde toplantı odalarını da toplantılarınız ve görüşmeleriniz için kullanabilirsiniz.

Kolektif ofislerde ise sadece bilgisayarınızı alıp ofise gitmeniz yeterlidir. Buradaki çay, kahve, fotokopi hizmetlerinden de ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ancak kendine ait bir ofisiniz olmaz. Alanları diğer çalışanlar ve iş sahipleriyle ortak olarak kullanırsınız.

kaynak: https://ritimoffice.com/

full body ve split

frenchboy
sağlıklı ve fit bir vücut, güzel bir görsellik, güçlenme isteği gibi nedenler kişilerin kas geliştirmesi için başlıca sebeplerdir. kasları geliştirip büyütmek ise hiç de kolay bir iş değildir. zamanla kaslar üzerindeki gelişim yavaşlamaya başladıkça motivasyon düşer. kas gelişimi bir noktadan sonra durur ve ilerleme kaydedemez. kas gelişiminin devamı için beslenme düzeni, antrenman programı, supplement ve vitamin alımı tekrar gözden geçirilmelidir. özellikle vitaminler vücut geliştirme sporunda kasları güçlü kılan ve performans artışı sağlayan önemli takviyelerdir. full body ve split programları hakkında biri diğerinden iyidir diyemeyiz. sonuçta her iki antrenman programının da amacı kasları geliştirmek. eğer fitness'a yeni başladıysanız full body program kasları daha hızlı adapte edebilir. tavsiyem eğer bu işte yeniyseniz birkaç ay full body çalışmanız ve daha sonra split e geçmeniz şeklinde olacaktır.

a101 aktüel

frenchboy
“aktüel ürünler”, stoklarda sürekli olarak bulundurulmayan, bim mağazalarında her hafta salı ve cuma günleri satışa sunulan ürünlerdir. normal piyasa şartlarına göre uyguna gelen ürünlerdir. hatta yarı fiyatına bile gelen oluyor. haliyle kapış kapış gidiyor. saat 9 'da bile gidip tükenen ürünlerle karşılaşabiliyorsunuz. ya da gelen ürünün bedeni, cinsi kalmayabiliyor. uygun fiyatlı olunca vatandaş da neden dışarıda daha pahalıya alayım diyerekten aktüel ürünleri gün gün takip ediyor.

https://tr.flyerim.com

hosting

frenchboy
hosting tüm kaynakları kiralayan sitelere adanır. hosting, kısacası internet ortamında disk tarafına kaydedilen web site dosyalarıdır. hosting üzerinden kendi bilgisayarınızda tuttuğunuz gibi bütün resim, video, klasörler ve dosyaları tutabilirsiniz.

web siteleri kurulduğunda siteye ait olan tüm verilerin saklanması ve erişime açık bir şekilde tutulması gerekmektedir. yılın 365 günü bu ihtiyaç devam eder. hosting bu ihtiyacı karşılayan bir yapıdır. hosting için kullanılan bilgisayarlar da server ya da web sunucu adıyla anılmaktadır.

https://hostingdunyam.com.tr/
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol