smmm sözlük yazarlarının itirafları

0 /
maniacteam
yakın zamanda bir kıza aşık oldum sözlük.ona açıldım ve 1 hafta düşünüp "yapamayacağım"dedi..uzun bir ilişki sonrası aldatılmış,sanırım güveni yerlerde sürünüyor.ama ben onu düşünmeden yapamıyorum.şu an keşke diyorum;onun ellerini tutsam gözlerinin içine baksam..başka bir şey geçmiyor kalbimden sözlük.aşık olmam diyordum,yine büyük konuştum;biliyorum..
cayisallama
Eski (gbkz:yavuklu)mun resmine denk geldim.Aslında denk gelme sayılmaz pek,belki de kendim merak etmiş bakmışımdır.İtiraf etmeliyim ki içim cız etti.(gbkz:Neşet ertaş) demiş ya (gbkz:yari olan garip değildir) diye aslında adam haklıymış.
Tabi seçimleri biz yapıyoruz ve bu seçimleri yaparken bir sürü haklı sebebimiz vardı,vardır.(gbkz:Sabah gerginliği),(gbkz:açlığın vermiş olduğu duygu),(gbkz:tuvalet ihtiyacının vermiş olduğu aciliyet),insanı mal gibi görüp değerini düşürme saymakla bitmez tabi.
Sonra neden bu kadar uzun sürdü etki üzerimde düşündüm,iltifat gibi olmasın ama baya baya güzel sevmişim,kız baya baya güzelmiş,ama nasıl güzelmiş güzelliğini anlatsam sözlüğe girilen en çok karakterli entryi girerim sanırım bundan kaynaklı olabilir mi diye düşünmeden alamadım kendimi.
Neyse (gbkz:emel sayın) hala çok güzel diyerek bu itirafı sonlandırayım
melankomik
dakik bir insan hiç değilimdir ama bekletilmekten nefret ederim. önceden planlayamadığım bir şeyi o anda yapmak bazen çok zor gelir. misal evime geleceğim cuma gecesi yorgunluğumu atıp kendimle oturacağım biraz ,birisi çıkar da hadi gel şuraya gidelim şunu yapalım derse plana uymak istemem. ama evde durunca sanki niye gitmedim ki diye kendime dert olurum. gidersem de niye geldim sanki diye kukuman kuşu gibi otururum. kararsızlığım hayatımın her alanına etki eder. duygusal şarkıları dinlemeyi pek sevmesem de dinleyince aklıma düşecek biri olduğu için değil şarkının bende bıraktığı etki için dinlerim. şarkıları dinleyip dinleyip ağlayacak , dertlenecek birinin bile olmaması güzel aslında. kendi kendine üzülürsün sadece başkası için değil.
gecelerin uzun olmasını sevmem, her yer karanlık, herkes içinde. bu yüzdendir kış mevsimini sevmemem. kışa istisna yapacak olsaydım sadece kışlık kıyafetlerin sevimliliklerinden , berelerin sevimliliklerinden, beni koladan uzak tutmasından, dışarı soğudukça insanların içinin ısınmasından, kuşların penceremin önüne gelmesinden yapardım herhalde. yoksa sevdiğimden değil.
neyse ki bugün cuma kışı içeriden yaşamak için bol bol vaktim olacak...
cayisallama
bu gün server değişikliği için sözlük yazarlarından üç saat izin istedim ve sağolsunlar izin verdiler. Sabah erkenden işlemlere başlayıp en fazla 90 dk içerisinde hallolunması gereken işin yok sunucu hatası yok dns yönlendirme yok iş yoğunluğu derken yüzümüze gözümüze bulaştırdığımız eylem haline geldi. Bunların aslında hiç bir önemi yok insanlara verdiğiniz sözü tutamamışsınız ve bildiğiniz yalancı pozisyonundasınız gibi hissettim olay bitene kadar ki öylede sayılırız. Bir de işin diğer boyutu var tabi orya hiç girmiyorum bu süre içerisinde @casper a bilgi de veremedim ve bu daha büyük bir mahcubiyet oluşturdu. Gerçi bahsetmiştim akşam şöyle olacak diye tamam demişti ama umarım öncelikle o mazur görür. üç saat demişsiniz on saat olmuş.
oysa ki;
Değişikliği başka bir isimde bunu denemiştik gayette güzel çalışıyordu ama aksilik bazen bırakmaz peşinizi. Ayrıca kira ödemek, fatura ödemek, elbise almak için yaptığım bir iş var ve bu iş hiç bu kadar yoğun olmamıştı öyle ki nefes alamadım. Üzerine saatim bozuldu. Aslında tam bozulma değil şöyle söyleyeyim enerji ile çalışıyormuş sanırım ve benim saat çeketin içerisinde kalmış ve durmuş.

saadete gelirsek
Sonun da başaramadığımız taşıma işini bir sonraki zamana gece herkesin uyuduğu halonun da dediği gibi sabah namazını eda edeceğimiz bir vakte denk getireceğiz getirmeliyiz.
iş yoğunluğu bitti ve eve geldim uyumak için can atıyorum. uzun zamandır bu kadar uykusuz kalmamıştım.
Saatim de normale döndü sanırım bilgisayardaki saat ile aynı şeyi söylüyor bana.
belki yazarlar da bizi mazur görmüşlerdir.
hyperion
itiraf ediyorum; ös yazarlarını mülteci olarak gören yönetimi kınıyoruz (gülücük)
bir de logoya kocaman kocaman yazmışlar ya (u::D)
losingmyreligion
haftasonu eğlenelim diye voleybol maçı yapalım dedik, idarecilerimiz oyun kurarken, malum iki ırk oynayalım bakalım kim yenecek dedi. okul değil american history x mübarek.
gewende
İtiraf ediyorum 10 dk dır düşünüyorum ve itiraf edecek birşey bulamadım. O kadar mi içim çürümüş monotonlaşmışım.
Ya da o kadar mı, biriktirmek normal yaşam biçimi olup duyarsızlaştirmişta itiraf edecek birşey bulamıyorum karar veremedim.
melankomik
eski sözlüğümüzdeki adımı niye almadığımı bilmiyorum. buraya bile giriş yaparken tatilci yazıyorum. profil resmimi bari değiştireyim yine yeniden ben olayım istedim. insanları kandırmak, ikinci hesapcılık gibi şeyler bana göre değil yapamam anladım.
karakedisi
Tüm itiraflarımı diğer sözlükte bıraktım.
(Bu saatte burda olan tek kişiyim yine bilin istedim)(u:hihaho)
Edit: değilmişim sizofrenim burdaymış(u:hihaho)
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol