cayisallama

0 /
cayisallama
öğretmenleri memur olarak almayıp öğretmen olarak alırsak öğretmenler sözlük ilk memurlarındandım. Aynı nick ile hemen hemen bütün sözlüklerde yazmaya çalışırdım.
John Doe

.
okullarda öğretmenle samimi olmaya çalışan müdür yardımcısı havası sezdiğim sözlük kıdemlisi. bu yüzden böyle hem bi sempati hem bi temkinli duruş var üzerimde ona karşı.
issiz adam
öğretmen sözlükte kendisi ile ilgili girdiği entry;

sol tarafta nickimi görünce bana mı giydiriyorlar diye düşündüm bir an ama öyle değilmiş. daha önce de soy adımı görmüştüm sol tarafta o zaman da bi işkillenmiştim ne oluyor orada diye sonra adamın teki kitap yazmış.

ekleme yapayım cayisallama ya belki açıklayıcı olur.

not: videoyu göstere tıkla. https://www.youtube.com/watch?v=RKVJ5nlevSA
abuzeroklava
iş yerinde yaşanmış en dumur olaylar başlığına bir entry girmiş ben anladım ama kimse anlamamış sanırım. Milletin anlamama sebebi abi o ne biçim bir türkçedir. Nerede o noktalama o virgül geçtim karakterler nerede.
cayisallama
Öncelikle geçmiş olsun talebinde bulunan herkese çok teşekkür ederim.
yıl sonu ve personel eksikliğinden iki aya yakın bir süredir hafta içi hafta sonu gözetmeksizin çalışmanın vücuda vurması sonucu bujiler meme yapmış anladığım kadarıyla. Tükenmişlik hat safha da ama yine aynı şekilde çalışıyoruz. Çözüm bekleniyor ama bunu dile getirecek muhatab bulamıyoruz. Muhatapların bizi anlaması için feryat figan ağlamamız gerek sanırım. Belki de yetişirken az cıngarlık ta öğrenmemiz gerekiyordu. Bekli de bütün suç ailemindir. Okunuduğunu bildiğimden dökülmek niyetinde değilim. Belki de isteğimiz bi nasılsınız sorusudur samimiyetle. Belki de bunların hiç biridir.
Çözüm yatakta.
zinzal
Geçmiş olsun. Her b.ku takarsan böyle olur diyeceğim iyice bi toparla diyeceğim. İnsan sağlığı devletten önemlidir, insan yaşayacak ki devlet yaşasın, seni yaşatmayan devleti nasıl yaşatacak. Ayrıca verimini de merak ettim doğrusu o çalışmayla.
x in y si
Sözlüğe ilk geldiğimde kibar nazik iyi niyetli ve anlayışlı bir sözlük yöneticisi olduğunu düşünmüştüm. Sarf konusundaki yapıcı eleştirisine binaen, hem de sözlüğü zenginleştirme adına sınavlarımdan sonra bu şekilde epey çalışmalar yapıp başlık açmayı düşünmüştüm.
Kendilerinin şahsıma yönelik eleştirileri oldukça sert ve kırıcı. Acımasızca. O kadar adalet(!) sahibi bir yönetici ki Sözlükteki kuralları sadece vldn a işliyor. Bana direkt edilen hakaretler bayrak gibi alanen ortada iken, ben kimseye hakaret etmediğim halde tüm tepkileri bana yönelik. Bana 1 defa uyarı mesajı yollamıştı 2 ay olacak neredeyse. Şimdi ise herhangi bir uyarı yapmadan beni engelleyen yazar.
(bkz: Diktatör)


elfirâşetüzzerka
tanımlarımın katili yazar. bi başlıkta yazılan cevap niteliğindeki yazıları sileceğim diye arada benim tanımımı da kaynatıp eli değmişken siliveren yönetici. bana bi gıcıklığı var biliyorum, başlık ve entrylerime resmen negatif ayrımcılık yapıyor. bunun için öne sürdüğü nedenler, diğerleri tarafından daha çok yapıldığı halde cebri işlemleri sadece bana uyguluyor dediğim yazar.
0 /