27 şubat 2017 galatasaray beşiktaş maçı

0 /
TurinTurambar
kesin kırmızı kart çıkacağını düşündüğüm bir maç. maç sonucu olarak da beraberlikle bitecek bir maça benzemiyor. beşiktaş'ı yenen veya puan alan takımların sert oynadığı düşünülürse galatasaray da aynı yola başvuracaktır. olası kırmızı kartlar galatasaray'da de jong'a, beşiktaş'ta quaresma'ya çıkabilir. galatasarayımıza başarılar diliyorum.
cayisallama
aramızda 7 puan fark var beşiktaş ile. geçen haftalarda gereksiz puan kayıpları yaşamasaydık şimdi mükemmel bir rekabet olacaktı. hatta lider olacaktık. umarım kazanırız da arada ki puan farkı iyice düşer.
zinzal
beşiktaşk ın galatasaraya üçlü çektireceği maç. Aradaki puan farkını 10 puana yükseltecek. Bu maçı alırsak şampiyonluk yolunda çok büyük bir adım atmış olacağız.
imschrolled
bir galatasaraylı olarak taşıma suyla değirmen dönmeyeceğinin simgesi maçtır. beşiktaş'ı tebrik ederim.

maç dengeleri derbi olmasıyla değişebilir, bunda bir sorun yok fakat gs böyle oynamamalı. kadroda çok boş adam var maalesef ve takımda bazı yüzlerin değişmesi gerek.

bu sezon böyle geçti diyelim ama gelecek sezon daha hücumcu bir anlayış olmalı. eren, podolski, sneijder, bu üç adamın aynı anda oynaması şart. bruma iyi oyuncu ama maç kurtaran bir oyuncu değil daha çok yolu var.
axit
Tebrik ediyoruz bjk yi. .
Bizim takım ölmüş.
Fb ile durumu şimdilik eşitlediler gibi. Cas hamle yapmazsa tabii.
impala63
gercekten insani cok sikan bir mac oldu. ara sira uykum bile geldi. ama önemli olan besiktasim kazandi. eger basaksehir de önümüzdeki haftalarda puan kaybederse kesinlikle sampiyon olduk demektir. bence simdiden belli ama yine de ne olacagi belli olmaz. fenerbahce ve galatasaray ilk bese giremeyebilir bile.
0 /